Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O nás
O nás

  

EVERY WOMAN IS A REBEL .....                         (O.WILDE)

 

LIFE IS TOO SHORT TO WEAR BORING CLOTHES.............

(autora neznáme, ale  souhlasíme :-))

-------------------------------

 

Tato dvě motta přesně vystihují to, v co věříme. Věříme, že každá žena je jedinečná a zvláštní svým vlastním způsobem. Pokud necháte projevit Váš vlastní naturel, potom se budete cítit silná, přitažlivá a přirozená, ať už jste manažerka, princezna, rebelka, sporťačka, gothička či bohémka.

(Pokud nevíte, co si o sobě, co se týká stylu, myslet, potom zkuste např. test T.Havlíčkové viz : http://www.tanahavlickova.cz/stylovy-test/)

 

  

Takže u nás najdete docela zajímavý mix stylů - goth, romantickou krajku, kvalitní kožené oblečení, saka a blazery pro elegantní styl, sportovní originální kousky atd.

 

Vybíráme vše osobně a po každém jednotlivém kousku. Nenakupujeme velké pytle "čehosi" z velkoobchodních skladů, byť jde o známé značky. Naše zboží je prostě "vybrané" a maximálně po 3 kusech. Bohužel velmi často natrefíme na zajímavé kousky, které jsou k dispozici pouze v jedné velikosti. Ale i přesto, pokud nám pošlete dotaz na dostupnost v jiné barvě či velikosti, prohledáme takřka "celý svět" a zkusíme ho pro Vás najít. (Celý svět asi ne, to je poněkud přehnané, nicméně svět naší kultury - např. ČR, Německo, Rakousko, Francie, Anglie, Itálie, Španělsko, Portugalsko, Řecko, Chorvatsko, Skandinávie, Bulharsko, USA a občas i třeba Kanada.) Nenakupujeme na východoasijských aukčních portálech, ani v tržnicích. Levné čínské oděvy u nás nekoupíte, ale levné kvalitní věci ano. 

Vždy nás moc potěší Vaše zpětné spokojené reakce a dodává nám to velkou chuť a sílu shánět pro Vás další zajímavé kousky ze všech našich cest :-)

Děkujeme za Vaší přízeň a objednávky

 

Přejeme dobrý, pohodlný a příjemný nákup

 

                                                                     Kacuzzz-apart-style

 

 Jsme také na Facebooku, Pinterestu,  www.kacuzzz-apart-style.cz,  Octo Codes a Instagramu 

 

 

ZA KAŽDÝ NÁKUP OBDRŽÍTE SLEVOVOU POUKÁZKU DLE HODNOTY VAŠEHO NÁKUPU.

TATO SLEVA JE 2% ZE ZAPLACENÉ ČÁSTKY. 

ČÁSTKA NA POUKÁZCE BUDE ODEČTENA Z HODNOTY VAŠEHO DALŠÍHO NÁKUPU PO ZADÁNÍ UVEDENÉHO ČÍSLA POUKÁZKY.