Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. SOUČASNÁ SITUACE /COVID19/ U NÁS na webu
SOUČASNÁ SITUACE /COVID19/ U NÁS na webu

MILÍ ZÁKAZNÍCI A NÁVŠTĚVNÍCI NAŠEHO WEBU ...

To, že jsme všichni uvízli v této podivné situaci nouzového stavu, je stresující situace , nemluvě o lidech, kteří mají zdravotní problémy. Snažíme se také pomoci, ale jelikož nejsme zdravotníci ani záchranáři, máme pouze eshop s oblečením a kromě šití roušek a pomoci s dovozem jídla toho asi moc nenaděláme, chtěly bychom Vám jen v případě, že byste si chtěly udělat v této nelehké době malou radost, nabídnout naše zboží za minimální možné ceny. (Priority v nákupech jsou všem dnes jasné .-))

U všeho zboží, které je slevněné (nestíháme to najednou, takže vše budeme mít zpracované do cca dvou dnů), je značka "AKCE". Začínáme na částkách od 100,- a hodně položek přesouváme do kategorií "Vše za 300,-" a "Vše za 500,-". Dále u dražších položek došlo ke snížení od 150,- Kč až do 2200,- Kč.

Jelikož nám pomáháte přežít, chceme pomoci i my Vám. Pokud to zvládneme, pošleme naším zákaznicím postupně roušky, ale pošleme je ihned ke každé objednávce zdarma..  V balíčku budete mít dvě látkové stylové roušky i s návodem na údržbu. (100% bavlna, v většiny jsou již i drátky na úpravu u nosu). 

 roušky

Jelikož jsme dvoučlenný (někdy tříčlenný) tým, nemáme s dodržováním požadovaných hygienických opatřeních žádné problémy. Používáme všechny doporučené hygienické postupy v oblasti osobní hygieny, čistoty prostředí a desinfekce a náš ateliér je mimo jakýkoliv veřejný prostor. 

Fungujeme beze změn, jen nejspíš bude lepší platit převodem nebo kartou pro omezení kontaktu s bankovkami.

Přejeme Vám hodně zdraví, silné nervy a hezké počasí (alespoň na vycházky v novém oblečení od nás) .-)

Držíme všem palce !!!